Stefanel’e Davet

Yanlış okumadınız önümüzdeki yazdan bahsediyorum. Salı günü Stefanel’in hem 2012 yaz koleksiyonunun tanıtımının hem de sezon defilesinin organizasyonundaydık. Her zamanki gibi Didem Soydan’ı, Selda Car’ı seyretmek keyifliydi.

Bu sezonu çoktan görmüşsünüzdür. Büyük örgü kazaklar özellikle arkadan harika görünüyorlar. “Arkanı dön ve çık” lafını duyarsanız – ki duymazsınız – gerçekten havalı bir çıkışı garantiliyorlar 🙂

Yaz koleksiyonu ise hiç Stefanel gibi değil. Son bir kaç sezondur markayı yükseltmeye çalıştıklarını biliyoruz. Hem Gisele’le birlikte top modellerle çalışmaya başlamalarından belliydi hem de değişen koleksiyonlarından. Ah, bir de yükselen fiyatlarından 🙂 Önümüzdeki sezonun koleksiyonu sanırım favorilerimden olacak. Özellikle de kalın çizgili trikoları Sonia Rykiel’i bu kadar andırırken :))

Stefanel’in Nişantaşı mağazasında gerçekleşen davette tanıdık yüzler de vardı tabii ki ama ben sadece Feryal Gülman’ı ve Esin Maraşlıoğlu’nu biliyorum. 🙂

Bu arada yeni koleksiyondan krem-siyah minimalist bir gömlek almayı da ihmal etmedim. Bıçak gibi siyah bir pantolonla çok iyi duracak.

Gecenin en ilgimi çeken bilgisine gelince…Stefanel’in sezon kataloğunu çok beğeniyorum. Peki bu katalogda tamamen halktan kadınların yer aldığını biliyor musunuz? Hiç biri manken değil. Hatta yukarıda gördüğünüz siyah tulumlu, kısa saçlı kadın 3 çocuk annesi!!!

Evet bir Stefanel kadını olabilirim. Hazırım.

Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana