Sezon Kahramanı: Püsküllü Pelerin Ceket / Fringed Jacket

Screen Shot 2015-09-05 at 17.26.30

 

Son 2 sezonu etkisi altına alan 70ler trendi bu sonbahar da devam edecek. Bu da demek oluyor ki bohem tarz sevenler yaşadı. Çiçek desenler, süet, etnik bluzlar, dizimizin üstüne uzanan harika çizmeler ama hepsinden çok püskül rüyalarımıza girecek kadar her yerde olacak.
Sanırım sezonun en dikkat çekici ve pratik parçalarından biri Mango’nun süet, püsküllü pelerin ceketi. (reklam yok burada 😉

70s has dominated the last 2 seasons and it is not ceasing this season either. And that means, those of us who are into bohemian style are having good luck. Flower patterns, suede, ethnic tops, thigh high boots will be everywhere, plus our dreams.

I believe the piece of the season is the Mango jacket. (No promotion intended 🙂

Bohem havasının suyunu çıkarmak için yine sezonun yüksek belli bol paçalı jeanleri, etnik desenli üstleri ve süet botlarıyla giyebilirsiniz.
Biraz trendy görüneyim derseniz yine bir dış parça olan jean ceket üstüne giyebilirsiniz.
Ceketi kendi tarzınıza biraz bohemlik katmak için alacaksanız baştan aşağı siyah ama hiç bohem olmayan parçalarla giyin derim. Yeri gelmişken sezonun çorap gibi bileği saran botlarına da hastayım.
Unutmayın ceketi mini bir elbise ve uyluğa kadar uzanan süet çizmelerle de giyebilirsiniz. Çok seksi!

If you want to exploit the bohemian vibe to the edge, then pair with high waisted, flare jeans, ethnic tops and suede boots.

If you want to look trendy, wear it over another outerwear like a jean jacket.

If you want to bring a little bohemia to your existing style, then wear it over head-to-toe black, non-bohemian pieces. By the way, I love the new sock boots.

Don’t forget, you can wear it for the night over a mini dress and thigh high boots. Sexy!Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana