OOTD 20.08.2015 / Hayat Kurtaran Parça

1C4A04011C4A03951C4A05031C4A0425

Daha önce bu yazıdan hatırlayacağınız Mango parkamı bu defa akşamüstü arkadaşlarla bir şeyler içmeye giderken giydim. Bu parka, pratikliği ve kullanışlılığıyla tam bir kapsül gardrop parçası. İster kot tişört işleri halletmek için evden çıkarken üstünüze alın, ister gece çıkarken şık bir elbisenin üstüne giyin.

Beklendiği gibi giyildiğinde değil de, zıt bir uyum yakalandığında hoşuma gidiyor benim.
 1C4A0395
Parçalara farklı gözle bakabilmek gerektiğini hep hatırlatıyorum. Burada da durum farklı değil. Parkayı spor bir parça olarak düşünmediğinizde önünüze farklı kapılar açılacak.
Burada dikkat ettiğim bir diğer ayrıntı ise renkler. Parkanın nötr hakisine kapılıp yine o tarz renklerle kombinlemek yerine daha canlı olan turkuaz ve turuncuyu tercih ettim. Daha önceki kombinimde ise uyumlu, nötr renklerle giymiştim.
Burada gece çıkarken kontrast yaratarak dikkat çekmek istediğimden, diğer kombinimde ise daha sakin bir görüntü hedeflediğimden renk seçimlerini bu doğrultuda yaptım.
1C4A0425
1C4A0503
Unutmayın, günlük stil tüyoları, kombin önerileri, trend haberleri için daha hap bilgiler için beni instagram’dan da takip edebilirsiniz. Ya da Facebook grubuna katılabilirsiniz.
Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana