OOTD 07.10.2015 / Sonbahar Renkleri Nasıl Giyilir?

1C4A39781C4A40281C4A40431C4A40681C4A40811C4A4083

Ah, bu sonbaharın renkleri. Güya çiçekler ve yapraklar kuruyor, gökyüzü kararıyor. Hani nerde? Çiçekler yanık yanık, yapraklar kızıl kızıl, toprak çikolata kahveye dönüşmüş, hava laciverte kaçan bir mavi. Kısacası tonların hepsi çok doygun.

Ah, the colors of Fall. And the flowers and leaves are supposed to fade, the sky goes moody. Where? The flowers are burnt, leaves are red, the earth is choclate brown and the sky is always a parliament blue. In short, the tones are all very satisfying.

1C4A3978
Gömlek: Zara, Etek: Mango, Çanta ve Bileklik: Uterque, Ayakkabılar: Prada Shirt: Zara, Skirt: Mango, Bag and Cuff: Uterque, Shoes: Prada

Sonbahar renkleri sizin renklerinizse kombin yaparken doğaya bakın. Doğada yanyana gördüğünüz renkler birlikte giyildiğinde de harika duracaktır. Başka yerde okumadığınız bir kombin tüyosu vereyim size. Çevrenizle de renk uyumu yakalayın. Bu fotoğraflarda gördüğünüz gibi sararan yaprakları, koyulaşan mavi gökyüzünü ve toprağı düşünerek seçtim üstümdekileri. Göze bu şekilde hitap edebileceğinizi unutmayın.

If fall colors are your colors, turn to nature when combining colors. Colors found together in nature will look great worn together. And here is a style tip you won’t see anywhere else: Be in harmony with your surroundings, just like I did in this picture. Anticipate the coloring of the environment you will mainly be that day. This will look pleasing to the eye.

1C4A4043 1C4A4068

Vücut orantısı yaratmayı da unutmayın. Biliyorsunuz 1/3 üst, 2/3 alt beden. Beliniz benim gibi yoksa 🙂 varmış gibi göndermek için olanı vurguluyormuş gibi yapın. Benim burada gömleğe düğüm atmam gibi.

Don’t forget proportions. You know it’s 1/3 upper, 2/3 lower body. If, like me, you don’t have a waist, act as if you do. Just like I did here by twisting my shirt.

1C4A4081 1C4A4083

70ler trend olduğu için sezonun dokusu süet. Bu etek sanırım en az 15 yıllık, iyi ki zamanında almış ve saklamışım. Mango Outlet’ten 15TL’ye aldığımı hatırlıyorum. Gardrobunuzu yeniden yaratırken saklamanız ve atmanız gerekenlerle ilgili bir yazıyı kısa bir süre sonra paylaşacağım. Takipte kalın.

The texture of the season is suede, since the 70s is a big trend. I believe this skirt is 15 years old, I’m glad I got and kept it. I remember buying it from Mango Outlet for a ridiculous price. I will shortly be sharing a post on what to keep and toss, recreating your wardrobe. Keep in touch.


Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana