Modacruz’u Duydunuz mu?

Screen Shot 2015-10-13 at 13.53.37

Yine bir mevsim geçişindeyiz. Yazlıkları tam kaldıracağız hoop hava 25 derece, tam giydik kapıdan çıkacağız hooop 18 derece, yine de kışlık çıkartacak kadar soğuk değil diye düşüne düşüne havalar soğuyacak ve yine gardrop detoks yapamadan kışa koyulacağız. HAYIR! Bu defa değil.

Bu defa vakit gelmeden kışlık gardrobumuzu çıkartacağız, eleyeceğiz, eksiklerimizi belirleyeceğiz. Peki yazlık gardrobumuza ne yapacağız? Kaç yazdır giymediklerimizi eleyeceğiz. İhtiyaç sahiplerine verebileceklerimizi temizleyip ayıracağız. Peki ihtiyaç sahiplerinin giyemeyeceği allı pullu hırkayı, asimetrik eteği, örgü kemerleri, yakası kayık bluzu ne yapacağız? Peki varınızı yoğunuzu yatırmanıza rağmen kaç sezondur kullanmadığınız Prada çantayı?

It’s wardrobe detox season again. Don’t let the weather fool you, act now! Take out the winter stuff, giveaway what you haven’t worn, make your “to buy” list. But before that we gotta get rid of the summer pieces we haven’t worn forever, including this last summer. There will be those pieces that can be worn by the mere mortals. But then there are those pieces, the cocoon mini, the blaze of glory jacket, the asymmetrical top… Those call for a new fashionista.

Screen Shot 2015-10-13 at 13.53.37

Cevabı paylaşıyorum: Modacruz. Burada alıp da bir kere giydiğiniz (hatta büyük ihtimalle giymediğiniz) ayakkabıları, gece elbiselerini, kıyafetleri, aksesuarları, çantaları satabilirsiniz. İster telefonunuzdaki aplikasyondan, ister bilgisayarınızdan kendinize bir dolap oluşturuyorsunuz. Her şey çok kolay ve hızlı. Sattıklarınız üzerinden Modacruz’a %20 komisyon ödüyorsunuz o kadar.

Madalyonun diğer yüzünde ise diğer kullanıcılar var. Belki bir koleksiyonda beğenip kaçırdığınız marka çanta, bir kez giyeceğiniz için aradan çıkarmak istediğiniz bir davete elbise cüzdanınızı yakmayacak bir fiyata sizi Modacruz’da bekliyor.

The answer: Modacruz. You can sell your shoes, one time gowns, bags, etc. And it’s super easy with your phone’s app or your laptop. Modacruz takes a 20% share that’s it.

On the other side of the madallion are the other users, which means you might find the bag you liked so much from that collection or the gown you’ll wear only once to your aunt’s cousin’s friend’s wedding for the fraction of the money.

a02f524f-700e-41bd-b306-2be4ada96a73 4b44cf23-133d-46b8-8257-3f913f6b5251 1a674a03-2105-49f2-9951-976c53557344  1C4A4083

Senin Modacruz Dolabı‘nda neler var derseniz, Londra’dan alıp bir kez giymediğim Prada platformlarım, taktığınızda en sade tişörtü bile harikalara çevirecek olan Vakko kolyem, bu kış her kıyafetinize eşlik edebilecek Chloé Paddington çantam, şık bir açıkhava davetine giderken takabileceğiniz YSL gözlüklerim var. Dahası için dolabıma da beklerim: http://www.modacruz.com/dolap/Fashistanbuller

If you wonder what’s in my Modacruz Wardrobe, I have my never-worn Prada platforms, a Vakko necklace with transitional power, a Chloé Paddington you can wear with anything this winter, a pair of YSL sunglasses to wear to any cool event outdoors. For more visit my wardrobe: http://www.modacruz.com/dolap/Fashistanbuller

 

Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana