GerçekSen Açıldı

hakkimda

Bulunduğunuz blog bir stil danışmanının blogu, belki bilmiyorsunuzdur 🙂

2006’dan beri kişisel ve kurumsal stil danışmanlığı yapıyorum. Farketmeden 9 yıl geçmiş. Şirketin adını GerçekSen koydum çünkü verdiğim hizmetlerin özünü çok iyi yansıttığına inanıyorum. 9 yılda dokunduğum hayatlarda yaşanan değişimleri görmek benim için büyük tatmin kaynağı oldu. Benim için iyi bir kombin yapmak, doğru bir gardrop hazırlamak ya da uzun süredir aranan bir elbiseyi bulmak bir mutluluk değil. Yaptığım kombinle kendini iyi hissetmeye başlayan kadın, hazırladığım doğru gardropla kariyerinin basamaklarını tırmanmaya başlayan adam, bulduğum elbiseyle evlenme teklifi alan genç benim için mutluluk.

Siz siz olun sakın o televizyonlarda gördüğünüz tuhaf programlardaki insanları stil danışmanı, verdikleri hizmeti de stil danışmanlığı sanmayın.

Stil danışmanlığı

  • “bizimle değilsin” demek değil, “ben ne olursa olsun yanındayım” demek.
  • kendi zevkine göre seni kukla gibi giydirmek değil, senin karakterine, hayatına, vücuduna göre en verimli gardrobu ve tarzı sunmak.
  • alışveriş arkadaşlığı değil, hayat yoldaşlığı.

Stil danışmanlığı Gerçek Sen’i yaratmak çünkü GerçekSen her şey daha güzel. Sen de bana katılıyorsan GerçekSen’in yeni sitesine bekliyorum. Belki tanışırız 🙂

Tweet about this on TwitterShare on Facebook
GerçekSen'e Abone Olsana